ژل تاخیری چند دقیقه اثر میکند ؟

ژل تاخیری چند دقیقه اثر میکند ؟ معمولا ژل های تاخیری با مقدار لیدوکائین که داخلشون هست میتوانند بین 10 الی 30 دقیقه جذب پوست شوند و اثر خود را بزارند که در کل هر چقدر مقدار لیدوکائین در محصول زیاد تر باشد زود تر عمل میکند . ژل هایی که بر پایه آب ساخته شدن معمولا 10 دردصد لیدوکائین  درشون وجود داره که میتوان گفت بین 10 تا 20 دقیقه اثر میکنند.

بهترین ژل تاخیری برای آقایان

بهترین ژل تاخیری برای آقایان باید به مقدار لازم از لیدوکائین داخلشون استفاده شده باشن که بی حسی به وجود نیاره ژل تاخیری هایی خوب هستند که این گونه باشند وگرنه هنگام نزدیکی خوب اصلا چیزی متوجه نمیشوید که بخواید ارضا بشید.

البته نباید هم میزان کمی باشه که هیچ اثری نکنه . بهترین ژل ها از نظر حس و حال باید بین 10 تا 20 درصد محصول رو از مایع تاخیری استفاده کنند و ما بقی محصول اب و مواد انتی باکتریال یا حتی بهاداشتی  باشد .

مشاهده بهترین ژل و کرم های تاخیری

 

خرید ژل تاخیری پلی ژل

خرید ژل تاخیری پلی ژل

محصول کاملا ایرانی

دارای تاییده وزارت بهداشت

خرید پلی ژل تاخیری

 

ژل تاخیری بهتر است یا اسپری

ژل تاخیری بهتر است یا اسپری؟ این سوالی هست که خیلی از کاربران سایت از ما پرسیدن و در جواب کدام بهتر است ؟ باید گفت که هر دو یک کار رو انجام میدن و واقعا هیچ فرقی باهم ندارند و تاخیری و دیر انزالی رو به شما میدهند فقط کم و زیاد دارند.

که بازهم با توجه با پاراگراف بالا بستگی به مواد تاخیری داخلشون دارند تنها فرق مهم این دو ژل ها با توجه به نوع بسته بندی میتوانند بهداشتی هم باشند و ضد قارچ هم بهشون اضافه کرد.

ولی اسپری با توجه به بسته بندی فقط پودر کمی گاز تحت فشار هستند که به شکل مایه در میان هر دو بهتر هستند.

همچنان میتوانید برای دیدن اسپری تاخیری موجود درسایت وارد لینک خرید اسپری تاخیری شوید و محصولات متنوع سایت ما رو ببنید .

بهترین ژل تاخیری در داروخانه ها

بهترین ژل تاخیری در داروخانه ها که دارای مجوز فروش هستند ایموشن – پلی ژل – کدکس – کلتینکس و ….. را میتوان نام برد ولی در حال حاضر طبق نظرات و بازخورد مشتریان بهترین ژل تاخیری در سایت ما پلی ژل ها هستند که 4 مدل داره و هر کدام کارایی های خاصی دارند مانند تنگ کننده روان کننده تاخیری و ژل بهداشتی که به راحتی در دکتردیلی میتوانید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

 

 

بهترین کرم تاخیری در داروخانه ها پماد کلفت کننده فوری

بهترین کرم تاخیری در داروخانه ها پماد کلفت کننده فوری

 

طریقه مصرف ژل تاخیری

طریقه مصرف ژل تاخیری به این صورت هست که ابتدا آلت رو شستشو دهید و بعد مقدار  لازم از ژل را روی الت تناسلی بریزد و به مدت 3 الی 5 دقیقه ماساژ دهید. و بعد از 10 الی 15 دقیقه با اب گرم شستشو دهید تا روغن های اضافی مانده روی پوست از بین برود.

این کار باعث میشه خون رسانی در اون قسمت بیشتر شود و مواد داخل ژل بیشتر جذب پوست شود طریقه مصرف انواع ژل های تاخیری به همین صورت می باشد.

ژل یا کرم تاخیری

ژل تاخیری چیست ؟ یکی از برزگ ترین مزیت ها این محصولات اینه که چیزی وارد بدن نمیشه و استعمال خارجی هستند و بعد از استفاده شستشو میدهید پس نگران عوارض ژل تاخیری نباشید که به جرات میتوان گفت هیچ عوارض برای شخص ندارد در بعضی از مواقع محصولاتی هستند که باکتری های رو پوست و عفونت ها رو هم از بین میبرند.

چرا ژل تاخیری اثر نمیکند?

چرا ژل تاخیری اثر نمیکند? عمده دلیل این سوال اینه که به مقدار لازم نمیزارید روی بدن بماند و ماساژ نمیدهید تا گردش خون اون قسمت بیشتر بشه و جذب فوری اتفاق بی افته معمولا بعد از گذشت 10 دقیقه وقتی الت رو لمس میکنید متوجه میشیذ که یه بی حسی خیلی کمی پیدا شده یا در بعضی مواقع سوزشی پیدا میشود که باید صبر کنید یعنی داره کارش رو به درستی انجام میده.

یک مورد یگه ژل تاخیری اثر نمیکند مقدار لیدوکائین استفاده شده در محصول میباشد که هر چقدر کمتر باشد باید مقدار بیشتری استفاده و مدت زمان بیشتری سپری کند تا دارو اثر خود را بگذارد . میزان لیدوکائین استاندارد هست شاید روی شخصی تو 10 دقیقه اثر کنه روی شخص دیگه 20 دقیقه پس عجله نکنید و صبور باشید .

کرم تاخیری برای آقایان

ژل تاخیری برای آقایان بسیار کم خطر از قرص و دارو امپول هستند چون استفاده از این محصول هیچ دارویی رو وارد بدن شما نمیکنه و یک استعمال خارجی هست و قابل شستشو ژل های تاخیری بهترین گزینه برای کسانی هست که قرص استفاده نکردن تا به حال و نیاز دارند به مدت زمان بیشتری برای رابطه .

پس اگر شما هم جزو کسانی هستید که مخالف قرص و محصولات این چنینی هستید بهترین پیشنهاد برای شما می باشد و حتی میتوانید از کاندوم های ضخیم سیلیکونی استفاده کنید .

قیمت ژل تاخیری و حجم دهنده

قیمت ژل تاخیری و حجم دهنده در داروخانه ها و مخصوصا وب سایت ها متفاوت هست و این میتواند به خدمات اون فروشگاه بستگی داشته باشداینکه چطور بسته بندی شود چطور به دست شما برسد معمولا خرید های حضوری با خرید های غیر حضوری تفاوت دارند چون خدماتی اضافه تر از فروش محصول برای شما انجام میدهند که باید این رو درک کنیم .

قیمت این محصولات باز هم به برند هاشون وابسه هستند اینکه چند میل باشند تولید چه شرکتی باشه و شما برای چه کاری نیاز دارید بهشون تک کاره باشند یا چند کاره معمولا ارزان ترین محصولات این چنینی از 65 هزار تومان شروع میشوند تا 400 هزار تومان بسته به نیاز خود باید یکی رو انتخاب و امتحان کنید .