قرص سیلدنافیل برای چیست ؟

قرص سیلدنافیل (Sildenafil) یا قرص تقویت نعوظ که با نام های ویاگرا (Viagra) و رواتیو (Revatio) نیز شناخته می شود، دارویی است که گاهاً به عنوان بهترین و قوی ترین قرص نعوظ در بین مردم شناخته می شود و به وفور در درمان ناتوانی یا کم توانی جنسی بکار می رود و افرادی که در حین رابطه جنسی به سختی دچار نعوظ می شوند یا در میانه راه نعوظ و سفتی آلت را از دست می دهند این دارو می تواند تا حد قابل قبولی کیفیت رابطه ی جنسی آنها را بالا ببرد.

ویاگرا (سیلدنافیل) یکی از شناخته شده ترین دارو های تجویزی در بازار های آمریکا است. ویاگارا که اغلب به صورت یک قرص کوچک و آبی رنگ است اولین دارو در دسته مهار کننده های فسفو دی استراز 5 بود که جهت درمان اختلال نعوظ به تایید رسید. قرص سیلدنافیل ابی (ویاگرا) در پاسخ به تحریک جنسی، جریان خون رونده به آلت تناسلی را افزایش داده و سبب نعوظ آلت می شود. این دارو بدون تحریک جنسی نعوظ ایجاد نمی کند. هنگامی که یک مرد از نظر جنسی تحریک می شود عضلات آلت او به حالت استراحت درآمده و به جریان خون بیشتری اجازه ورود می دهند.

 

 

 

 

محصولات مشاهده همه

اختلالات نعوظ

اختلالات نعوظ به واقعیتی طبیعی و شایع در زندگی بسیاری از مردان اشاره دارد. این مشکلات ممکن است به اشکال مختلفی از جمله شلی الت (عدم توانایی در حفظ نعوظ) یا ناتوانی در داشتن نعوظ کافی منجر شوند. این موارد ممکن است برای مردان منجر به نگرانی‌ها و استرس‌های قابل توجهی شوند.

مکانیسم ایجاد اختلالات نعوظ به گونه‌ای است که در نتیجهٔ پیام‌های عصبی ایجاد شده در مغز و تغییرات هورمونی در سیستم گردش خون، مقدار خون موجود در بافت‌های آلت تناسلی افزایش می‌یابد. این افزایش در خونرسانی باعث نعوظ یا ارکشن (انتصاب) قوی‌تری می‌شود. هر چقدر خون بهتر و مداوم‌تر در الت نگهداری شود، نعوظ نیز بیشتر و قوی‌تر خواهد بود. اگر هر عاملی بر تعادل پیام‌های عصبی، هورمون‌های جنسی و عروق آلت تناسلی تأثیر منفی بگذارد، ممکن است باعث ایجاد اختلال در نعوظ شود.

قرص سیلدنافیل خارجی

سیلدنافیل (به نام تجاری ویاگرا) به عنوان اولین داروی موثر برای درمان اختلال نعوظ در مردان شناخته می‌شود. این دارو به صورت تصادفی در دهه ۱۹۹۰ توسط دانشمندان شرکت Pfizer در طی تحقیقاتی که برای درمان بیماری‌های قلبی صورت می‌گرفت، کشف شد. در ادامه تحقیقات، مشاهده شد که سیلدنافیل می‌تواند بهبود نعوظ در مردان را فراهم آورد و به عنوان یک درمان موثر در این زمینه معرفی شد.

سیلدنافیل به عنوان ویاگرا نیز شناخته می‌شود و در انواع مختلفی از داروها مانند قرص و کپسول در سراسر دنیا تولید و عرضه می‌شود. این دارو با افزایش جریان خون به منطقه الت و تحریک جنسی کمک می‌کند و بهبود نعوظ را ایجاد می‌کند.

ایا قرص سیلدنافیل تاخیری است ؟

سیلدنافیل یک داروی درمانی برای اختلالات نعوظ جنسی است که باعث تأخیر در انزال هم می‌شود. این دارو تاثیر مستقیم بر روی تأخیر را ندارد، بلکه فقط باعث افزایش جریان خون در اندام تناسلی مرد می‌شود که می‌تواند باعث کاهش حساسیت و بهبود عملکرد جنسی شود. بنابراین، سیلدنافیل یک راهکار کمکی برای بهبود عملکرد جنسی است، اما به تنهایی تأخیر در انزال را ایجاد نمی‌کند.

قرص سیلدنافیل برای زنان

سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) مصرف سیلدنافیل برای زنان را تایید نکرده است. اما پزشک شما می تواند آن را برای استفاده توسط شما تجویز کند. مانند همه داروها، سیلدنافیل(ویاگرا) می تواند عوارض جانبی ایجاد کند. همچنین می تواند با سایر داروها تداخل داشته باشد. به همین دلیل مهم است که قبل از مصرف سیلدنافیل با پزشک خود مشورت کنید.

می دانیم که در مردان، سیلدنافیل(ویاگرا) رگ های خونی را گشاد می کند و جریان خون به آلت تناسلی را افزایش می دهد. تجویز و مصرف سیلدنافیل برای زنان ممکن است جریان خون در اندام تناسلی آنها را نیز افزایش دهد. این امر ممکن است به افزایش حساسیت، برانگیختگی جنسی و عملکرد ارگاسم جنسی در زنان کمک کند.

در حالی که به نظر می رسد سیلدنافیل(ویاگرا) برای اکثر مردان بی خطر است، اطلاعات کمی در مورد ایمنی در زنان، به ویژه در دراز مدت، وجود دارد. در مطالعاتی که زنان را شامل شده است، به نظر می رسد این دارو نسبتاً به خوبی تحمل می شود. عوارض جانبی محتمل سیلدنافیل برای زنان عبارتند از:

  • سردرد
  • گرفتگی بینی
  • گرگرفتگی
  • اختلالات بینایی
  • سوء هاضمه
  • تپش قلب

طریقه مصرف قرص سیلدنافیل

برای اینکه اثرات دارو حفظ شود مدت زمان مشخص، میزان و روش تجویز توسط متخصص از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. حتما به همان صورت که پزشک تجویز می کند دارو را مصرف نمایید که براساس اثربخشی و تحمل دوز برای افراد مختلف تشخیص داده می شود. پس از تشخیص توسط متخصص، معمولا ابتدا دوز ۵۰ میلی گرم تجویز می شود و در صورت موثر واقع شدن این دوز امکان تغییر آن به ۲۵ میلی گرم به وجود می آید.

اما در صورت عدم تاثیر دوز ۵۰ میلی گرم، امکان افزایش آن به ۱۰۰ میلی گرم تغییر پیدا خواهد کرد.بهترین زمان مصرف قرص ۱ ساعت قبل از رابــطه جنسی می باشد.
پس از اینکه سیلدنافیل به صورت خوراکی استفاده شود در طی یک ساعت پس از آن به حداکثر غلظت پلاسمایی خود می رسد. حداکثر زمان ماندگاری دارو و میانگین نیمه عمر آن سه تا پنج ساعت است.

لازم به ذکر است مصرف دارو در زمان مشخص همراه با تحریک جنسی اثر گذار است و این دارو خود به خودی و بدون تحریک جنسی باعث نعوظ در فرد نمی شود. در اکثر افرادی که با مصرف قرص سیلدنافیل به نتیجه دلخواه نمی رسند و در آن ها اثرگذار نیست علت آن مسائل روانشناختی و تجارب گذشته زندگی فرد می باشد

سیلدنافیل را کی بخوریم ؟

توجه به این نکته مهم است که سیلدنافیل یک داروی افزایش میل جنسی نیست ، بلکه تنها به نعوظ بهتر کمک می‌کند. بیش از یک دوز سیلدنافیل را در یک دوره ۲۴ ساعته مصرف نکنید. بهترین زمان برای مصرف سیلدنافیل حدودا ۳۰ تا ۶۰ دقیقه قبل از شروع رابطه ی جنسی می باشد اگرچه یکساعت زمان مناسب تری است. مصرف دارو با غذا به ویژه غذاهای چرب جذب آن را کاهش و تاثیر دارو را کمتر می کند. برای اثر بخشی بیشتر دارو بهتر است همرا با تحریک جنسی باشد و در صورت رخ ندادن نعوظ مناسب بندریج دوز دارو را بالا برد. بهتر است با یک لیوان پر آب مصرف شود.

عوارض قرص سیلدنافیل

عوارض جانبي قرص سيلدنافيل معمولا کوتاه مدت بوده و سريعا از بين مي روند. بروز سردرد، احتقان بيني، سرگيجه، احساس داغي و قرمزي صورت و سوءهاضمه از بارزترين عوارض اين دارو هستند. اگر از اين قرص در دوز بالا استفاده شود ممکن است درد عضلات نيز حادث شود.

خرید قرص سیلدنافیل

لطفاً با دقت به اصالت این دارو توجه فرمایید و در صورت امکان، سفارش خود را از طریق سایتهای مجاز انجام دهید. در صورتی که تصمیم به مصرف ویاگرا دارید، توصیه می‌شود از نمونه‌های ۳۰ عددی سفارش دهید؛ زیرا نمونه‌های ۳۰ عددی این برند از نظر مالی بسیار مناسب‌تر هستند. اگر به دنبال هزینه کمتر هستید، می‌توانید نمونه‌های ۴ عددی از ویاگرا را از ما سفارش دهید. استفاده از نمونه اورجینال قرص ویاگرا می‌تواند به تداوم و نشاط در روابط جنسی کمک کند.

 طریقه مصرف قرص سیلدنافیل 100 برای مردان

قرص سیلدنافیل خارجی

آیا سیلدنافیل تاخیری است