اکستندر

آیا اکستندر تاثیر گذار است؟ اندازه آلت تناسلی یکی از موضوعات مورد مهم و شاید دغدغه بسیاری از مردان در طول تاریخ بوده است. این موضوع حتی می‌تواند بر کیفیت زندگی آن‌ها تأثیر بگذارد، چرا که می‌تواند اعتماد به نفس فردی را تحت تأثیر قرار دهد. زندگی‌های زناشویی بسیاری وجود داشته‌اند که به خاطر این موضوع به مرور زمان کیفیت خود را از دست داده‌اند، و در نهایت منجر به طلاق رسمی و یا عاطفی شده‌اند.

اما یکی از راه­های مؤثر برای درمان کوتاهی آلت استفاده از افزایش دهنده­های آلت تناسلی است. در سال‌های اخیر، استفاده از اکستنشن­های آلت تناسلی به عنوان وسیله‌ای برای افزایش طول و دور آلت تناسلی محبوبیت پیدا کرده است. با این حال، هنوز سؤالات و باورهای نادرست زیادی پیرامون کارایی و ایمنی و تأثیر لارجر باکس وجود دارد.

در این مقاله استفاده از لارجر باکس برای افزایش طول و دور آلت تناسلی مورد بحث قرار می‌گیرد. جنبه‌های مختلف دستگاه، از جمله اثربخشی آن، افرادی که می‌توانند از آن سود ببرند و مقایسه آن با روش‌های دیگر را پوشش می‌دهد. این مقاله همچنین شامل نظرات کاربران و همچنین نکاتی برای استفاده حداکثری از دستگاه است؛ که برخی از نگرانی‌ها و تصورات نادرست در مورد افزایش دهنده‌های آلت تناسلی و اثرات بلندمدت آن‌ها را برطرف می‌کند.اگر شما هم نیاز دارید، اطلاعاتی در مورد تأثیر لارجر باکس به دست آورید، می‌توانید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشد.

 

اکستندر چیست؟

دستگاه اکستندر ، یک دستگاه کشنده آلت می باشد که موفق به دریافت گواهینامه نوع  A شده و مورد تائید وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی ایران می باشد . دستگاه کشنده آلت اکستندر از یک حلقه پلاستیکی ، دو پایه فلزی و یک قطعه فوقانی پلاستیکی تشکیل شده است که بر روی این قطعه یک نوار نصب می شود . قطعات پلاستیکی استفاده شده در این دستگاه غیر قابل اشتعال هستند .

اکستندر یک دستگاه کاملا خصوصی و بهداشتی بوده و جهت استفاده فقط یک نفر می باشد و از انتقال آن به افراد دیگر به منظور جلوگیری از انتقال بیماری ها جدا خودداری کنید . قبل از اولین استفاده ، دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر را کاملا با آب گرم و صابون شسته و با پنبه و الکل تمیز نمایید . در طول دوره درمان نیز نظافت دستگاه را رعایت نمایید.

افرادی که به دلیل کوچک بودن آلت تناسلی از این دستگاه استفاده می کنند اگر مطالب این مقاله را به دقت مطالعه کرده و طبق آن از دستگاه استفاده کنند ، دستگاه اکستندر هیچ گونه عوارضی برای آنها نخواهد داشت و عواقب هر گونه مصرف ناصحیح توسط مصرف کننده به عهده خود شخص می باشد . با استفاده از دستگاه اکستندر مگنت دار می توانید علاوه بر بهبود وضعیت جسمانی خود برای برقراری رابطه جنسی طولانی مدت به بسیاری از مشکلات روحی و روانی خود پایان دهید و کیفیت زندگی زناشویی خود را افزایش دهید.

نحوه آموزش استفاده از این محصول به صورت کامل در دفترچه آموزشی به زبان فارسی و آموزش تصویری که همراه با محصول ارائه می گردد توضیح داده شده است. استفاده از این دستگاه بسیار ساده بوده و هیچ گونه محدودیتی برای انجام کارهای روزمره ایجاد نمی کند و از روی شلوار نیز مشاهده نخواهد شد. افزایش سایز آلت تناسلی با استفاده از این دستگاه به صورت دائمی می باشد و می توانید این اطمینان را داشته باشید که اثرات آن به صورت بازگشت ناپذیر می باشد.

 

کاربرد اکستندر مگنت دار برای افزایش سایز الت :

 • افزایش طول ، کلفتی  و سایز دادن آلت تناسلی به شکل دائمی و همیشگی
 • اصلاح انحراف آلت( بیماری پیرونی ) بدون نیاز به عمل جراحی خطرناک و هزینه های زیاد
 • درمان کامل ناتوانی جنسی آقایان
 •  اورگاسم (Orgasm) عالی ، فشرده تر و بهتر در اوج رابطه جنسی زوجین .
 •   افزودن به حالت ارکشن هر چه بیشتر آلت تناسلی در هنگام تحریک زوجین که از آن به عنوان سختی سخره نام می برند.
 • خون رسانی عالی به آلت مردان بصورت همیشگی و همچنین ترمیم عروق الت تناسلی.
 • بالا بردن بنیه و قوای جنسی و  افزایش مقدار منی
 • درمان استرس پیش از مقاربت

 

تجربه استفاده از اکستندر

آخرین دستاورد در اورولوژی راه حلی مناسب برای آقایانی که تمایل به افزایش سایز آلـــت تنـاسـلی خود دارند فراهم آورده که ظهور و اختراع دستگاه کشنده عضو تنـاسـلی (اکـستندر) می باشد. با نگرش به وجود راهکارهای ناکار آمد مختلف موجود در بازار، همچون پمادها و داروها، جهت افزایش رضایتمندی از سایز و حجم آلـــت، در این میان دستگاه کشنده عضو تنـاسـلی با بهره گیری از روش های نوین درمانی روز دنیا با مکانیزمی راحت و مطمئن، راه حلی بدون عوارض جانبی، بدون نیاز به دارو و جراحی و برگشت ناپذیر مبتنی بر اصل طبی کشش (Traction) فراهم می آورد.

دستگاه اکـستندر قابلیت ایجاد 5/6 سانتی متر کشش کنترل شده، تدریجی و مداوم را بر روی آلـــت دارد که این کشش طی مدت 8 ماه استفاده از دستگاه ایجاد می شود.کشش ایجاد شده توسط این وسیله باعث افزایش توانایی بافت ها جهت تطبیق با کشش وارد شده می شود و و موجب بازسازی و بافت سازی جدید در ساختار اسفنجی عروقی آلـــت گردیده که نتیجتا باعث افزایش سایز بین 2 تا 5 سانتی متر در طول و 1 تا 5/1 سانتی متر در قطر می گردد.

همچنین استفاده از این دستگاه تا 70 درصد در اصلاح انحراف، انحنا و درمان بیماری پیرونی (Peyronic) موثر است. مزایای ویژه این دستگاه استفاده راحت و آسان از آن زیر لباس به مدت 3 الی 8 ساعت در شبانه روز، بدون ایجاد مزاحمت در راه رفتن، نشستن و انجام کارهای روزمره می باشد.

 

نحوه استفاده از دستگاه اکستندر

روش استفاده از اکستندر مگنت دار بدین صورت است که  ابتدا باید حلقه را به دور آلت تناسلی خود قرار دهید و سپس، باید نیرویی را به صفحه وارد کنید. این کار باعث می شود که حلقه یا حلقه ها به دور آلت تناسلی شما کشیده شوند و باعث تحریک رشد بافت های جدید شوند.

با توجه به اهمیت استفاده صحیح این دستگاه در نتیجه گیری مصرف کننده به همراه اکستندر یک سی دی آموزشی و یک کاتالوگ برنامه و نحوه استفاده از آن به صورت رایگان ارسال می گردد که برای نتیجه بهتر باید مطابق آن استفاده گردد. اگر در حین استفاده از اکستندر مگنت دار احساس درد یا ناراحتی کردید، استفاده از دستگاه را متوقف کنید. دستگاه اکستندر مگنت دار یک دستگاه ایمن و موثر است که می تواند به افزایش طول و قطر آلت تناسلی کمک کند.

استفاده از این دستگاه هیچ محدودیتی ندارد و شما می توانید از آن در روز، شب، موقع رانندگی و پیاده روی به آسانی استفاده کنید. البته دقت کنید که عجله در اندازه گیری و زیاده روی در تنظیم طول آلت ممکن است به بافت اسفنجی آن آسیب وارد کند. لارجر باکس با کشش آلت تناسلی در طول زمان خاص و معین، باعث رشد بافت اسفنجی و بهبود عملکرد خونرسانی در بافت آن می شود.

 

تنظیمات و راهنمایی‌های استفاده بهینه از دستگاه:

 • کشش اولیه: برای شروع، اوایل کشش را روی حداقل تنظیم کنید و سپس به تدریج افزایش دهید. این اجازه می‌دهد تا بدن به تنش عادت کند. در هر زمان میزان کشش نباید، آزار دهنده باشد.
 • زمان استفاده: حتماً هر روز، به میزان توصیه شده توسط تولیدکننده، از دستگاه استفاده کنید.
 • توصیه‌های تولید کننده: دقیقاً از توصیه‌های تولید کننده در دفترچه راهنما پیروی کنید.

 

نکات مهم برای نگهداری دستگاه:

 • پاک‌سازی دستگاه: پس از هر استفاده دستگاه را به دقت تمیز کنید.
 • محافظت پوست: پوست خود را با مواد مناسب پوشش دهید تا از تحریک آن جلوگیری کنید.
 • نگهداری مرتب: دستگاه را در محل خشک و مطمئن نگه دارید تا از خرابی‌ آن جلوگیری شود.

 

قیمت اکستندر

دستگاه اکستندر در دو نوع معمولی و مگنت دار تولید می شود که دارای قیمت متفاوتی می باشند. برای اطلاع از قیمت اکستندر مگنت دار و اطلاعات تکمیلی درباره این محصول می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

 

خرید دستگاه اکستندر از داروخانه

دستگاه لارجرباکس می تواند به صورت منطقی اثبات کند که الت تناسلی مردانه  می تواند رشد کند. دستگاه اکستندر مگنت دار هم اکنون یکی از بهترین و محبوب ترین راه های  افزایش آلت تناسلی آقایان می باشد. بین شیوه های درمانی مختلف افزایش سایز آلت اقایان رقابت زیادی وجود دارد ولی همچنان برخی پزشکان استفاده از دستگاه های افزایش سایز از جمله دستگاه لارجرباکس را علمی تر می دانند. ما در فروشگاه اینترنتی دکتر دیلی این محصول را عرضه کرده ایم و نحوه درست استفاده از این دستگاه و اطلاعات بیشتر را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

 

محدودیت‌های استفاده از دستگاه اکستندر :

1- فورا پس از عمل جراحی

بیمارانی که تحت عمل جراحی قرار می­ گیرند به علت درد پس از عمل و التهاب شدید موضعی قادر به استفاده از دستگاه نخواهـند بود، زیرا باعث درد و ناراحتـی در حیـن استفاده خـواهد گردید، بهـتر اسـت این افراد مدت ۳۰-۴۵ روز پـس از عمـل جراحی از این دستگاه استـفاده نماینـد و پس از آن میتوانند با تحمل درد خفیف شروع به تمرین نمـوده تا به وضعیت جدیـد عادت نمایند.

 

2- در افرادی که دچار میکرو بودن عضوتناسلی هستند.

افرادی که عضو آنها بین ۹-۵ سانتیمتر ویا کوتاهتر می­باشد نیز جهت بکارگیری از دستگاه به علت طراحی ومهنـدسی خاص آن دچـار مـحدودیت می­شوند.

 

3- در افرادی که دچار زخم عضو هستند.

دراین افرادبه علت کشیده شدن­ زخم ایجاد درد و ناراحتی خواهد شد که بهتر است قبل از استفاده تحت درمان قرار گیرند.

 

4- افرادی که از ضریب هوشی مناسب و استقلال فکری کافی برخوردار نیستند.

این افراد بعلت عـدم تـمرکز،شنـاخت و یـا درک کافـی از نـحوۀ عملـکرد و یـا نداشتن قضاوت صحیح از میـزان کـشش ضروری برروی دستگاه ممکن است به خود صدمه وارد نماید ، لذا استفاده از دستگاه در مورد این افراد توصیه نمی­شود.

 

سوال و جوابهاي مربوط به استفاده از دستگاه اکستندر

1) سوال : بيشترين افزايش طول آلت (با استفاده از اين روش) چقدر است؟

پاسخ: بستگي به شخص دارد ولي به طور تقريبي 2 تا 5 سانتيمتر افزايش طول در تعداد زيادي از مصرف کنندگان گزارش شده است.

 

2) سوال : آيا اين افزايش طول، هم در حالت عادي و هم در حالت نعوظ وجود دارد؟

پاسخ: بله اين افزايش طول در هر دوحالت مشهود است.

 

3) سوال : آيا اين روش به اصلاح انحني آلت کمک ميکند؟

پاسخ: بله، در مد ت 6 تا 7 ماه ميتوان تا 70% انحناي الت را بر طرف کرد و بهبودي بسيار محسوسي را شاهد بود.

 

4) سوال : آيا اين افزايش طول و بقيه تغييرات دائمي و پايدار خواهد بود؟

پاسخ: بله، زيرا بافت سلولي آلت رشد کرده و ترمیم پیدا ميکند.

 

5) سوال : آيا افزايش طول باعث لاغر شدن آن ميشود؟

پاسخ: خير، رشد هم در طول و هم در قطر آن صورت ميگيرد چون واقعا بافت تازه اي ايجاد ميشود و چون بافت جدید حجم دارد بنابراین تاثیرات آن را در قطر نیز شاهد خواهید بود.

 

6) سوال : سن مناسب براي استفاده از دستگاه در چه زماني است؟

پاسخ: از 18 سالگي به بعد ؛ مردان مسن نيز مي توانند از اکستندر استفاده کنند. مطالعات نشان داده که حتي مردان 60 يا 70 ساله نيز مي توانند از اين روش بهره ببرند، زيرا عمل کشش موجب تحريک رشد بافت در هر سني ميشود.

 

7) سوال : آیا هنگام استفاده از این دستگاه می توان شلوار جین یا تنگ پوشید ؟

پاسخ :اگر شلوار خیلی تنگ نباشد ، مشکلی پیش نمی آید .

 

8) سوال :  اگر کار من طوری باشد که باید برای مدت زمان طولانی بنشینم ، آیا می توانم از دستگاه بزرگ کننده آلت اکستندر ، استفاده کنم ؟

پاسخ: بله ، پزشک مشاور به شما خواهد گفت که در این قبیل موارد چگونه دستگاه را تنظیم کنید ؟

 

9) سوال : آیا اگر آب به دستگاه بخورد زنگ نمی زند ؟ آیا میتوان دستگاه را شست ؟

پاسخ: دستگاه اکستندر دیوایس گلدن ار کت زنگ نمی زند . این دستگاه را می توان هفته ای یک بار تمیز کرد .

 

10) سوال : آیا موهای اطراف آلت باید تمیز باشد ؟

پاسخ: بله باید تمیز باشد .