اسپری تاخیری چیست؟

اسپری تاخیری معمولاً حاوی مواد بی‌حس کننده است. این اسپری باعث تقویت نعوظ و طولانی‌تر شدن مدت نعوظ می‌شود. مکانیسم اثر این اسپری به شکلی است که سرعت و تعداد پیام‌های عصبی انتقالی از آلت تناسلی به مغز را کاهش می‌دهد. همین مسئله سبب طولانی‌تر شدن مدت نعوظ و تاخیر در انزال می‌شود

[jwp-video n="1"]

آیا اسپری تاخیری واقعا اثر دارد؟

صددرصد واقعا اثر دارد به دلیل وجود ترکیبات لیئدوکائین و پودر بر پایه آب در اسپری های تاخیری در سیستم عملکرد دستگاه تناسلی اختلال ایجاد شده و این امر باعث تاخیر در مردان میشود .

اگر از اسپری تاخیری بیش از حد استفاده کنید تاخیر شدید تر خواهد شد و برای مدتی حسی ندارید حتی موقع نزدیکی پس بهتر است به اندازه استفاده کنید.

نحوه استفاده از اسپری تاخیری

10 دقیقه تا 15 دقیقه قبل از رابطه جنسی، اسپری تاخیری را در قسمت زیرین سر و ساقه آلت تناسلی خود بمالید. سپس آن را به شکل دایره ای ماساژ دهید تا اسپری جذب آلت تناسلی شما شود. اسپری تاخیری به شما امکان می دهد یک یا چند پاف را روی آلت تناسلی خود اعمال کنید.

چه مقدار اسپری تاخیری بزنیم تا اثر کند؟

اکثر تولید کنندگان 2 یا 3 بار اسپری کردن را کافی می‌دانند. پیشنهاد می‌دهیم که از مقدار کم شروع کنید و بعد در صورتی که لازم بود مقدار را افزایش دهید. وقتی محصول را اسپری کردید، با انگشت و با حرکات دایره‌ای مالش انجام دهید تا دیگر خیسی اسپری حس نشود.

اشتباهات رایج در نحوه استفاده از اسپری تاخیری

بیش از اندازه اسپری تاخیری می‌زنند. البته حتی اگر زیاد هم این محصول را استفاده کرده‌اید، حداکثر در عرض 30 دقیقه معمولا اثر آن از بین می‌رود. اگر خیلی کم از اسپری تاخیری بزنید ممکن است اصلا اثری بر جای نگذارد.

کدام اسپری تاخیری موثرتر است؟

اسپری ویگا عقابی یک برند بسیار معروف در ایران است که لقب بهترین مارک اسپری تاخیری در ایران را به خود اختصاص داده است. این اسپری دارای ویژگی هایی است که باعث شده است، این محصول هم به عنوان بهترین اسپری تاخیری در ایران شناخته شود.

 

جمع بندی :

برای اینکه یک رابطه دو طرفه داشته باشید و نیاز هر دو طرف بر طرف بشه شما باید زمان انزال خودتون رو با شریک جنسی خود برابر کنید راهکار های مختلفی وجود دارد که اسپری تاخیری یکی از انهاس و شما همواره باید تلاش کنید تا از تکراری شدن دور بمانید .

در این مقاله برای شما توضیح دادیم اسپری چی هست و چطور باید از ان استفاده کرد همچین نحوه ی استفاده و مدت زمان تاخیر رو توضیح دادیم امیدوارم این ماقاله نیاز شما برطرف کرده باشد اگر سوالی هست که پاسخ ندادیم لطفا برامون کامنت بزارید تا مقاله رو آپدیت کنیم.

 

سوالات متداول در مورد نحوه استفاده از اسپری تاخیری

اسپری تاخیری را در حالت نعوظ بزنیم یا در حالت عادی؟

انتخاب با شماست. در هر یک از این حالت‌ها می‌توانید از اسپری تاخیری استفاده کنید.

هنگام استفاده از اسپری تاخیری می‌توان کاندوم هم استفاده کرد؟

بستگی به نوع محصول دارد. بنابراین باید دستور روی بطری را بخوانید. بیشتر اسپری‌های تاخیری می‌توانند همزمان با کاندوم‌ها مورد استفاده قرار گیرند.

اسپری تاخیری را کجا بزنیم؟

اسپری تاخیری باید در ناحیه فرنولوم (زیر کلاهک آلت تناسلی) و ناحیه گلنس (کلاهک آلت مردانه) زده شود.

عوارض جانبی اسپری تاخیری چیست؟

اسپری تاخیری اگر بیش از حد مورد استفاده قرار گیرد می‌تواند در نعوظ اختلال ایجاد کرده و بی‌حسی موقت ایجاد نماید. تحریک پوستی و سوزش بر اثر مصرف اسپری تاخیری ممکن است در موارد نادر دیده شود. در این صورت باید محصول را از روی آلت تناسلی با آب و صابون بشویید.

آیا قبل از برقراری رابطه جنسی باید اسپری تاخیری را بشوییم؟

اگر مقداری از اسپری هنوز روی آلت تناسلی وجود دارد، بهتر است آن را پاک کنید تا مواد بی‌حس کننده به شریک جنسی شما منتقل نشود.

آیا اثرات اسپری تاخیر به شریک جنسی هم منتقل می‌شود؟

اسپری تاخیری اگر بیش از حد مورد استفاده قرار گیرد می‌تواند در نعوظ اختلال ایجاد کرده و بی‌حسی موقت ایجاد نماید. تحریک پوستی و سوزش بر اثر مصرف اسپری تاخیری ممکن است در موارد نادر دیده شود. در این صورت باید محصول را از روی آلت تناسلی با آب و صابون بشویید.

اگر شریک جنسی باردار است، می‌توان از اسپری تاخیری استفاده کرد؟

به دلیل حساسیت‌هایی که در دوران بارداری وجود دارد، این کار توصیه نمی‌شود. محصولاتی مانند لیدوکائین یا بنزوکائین برای استفاده در دوران بارداری بی‌خطر به حساب نمی‌آیند.

چگونه اثر اسپری تاخیری را از بین ببریم؟

با شستن اسپری تاخیری از روی آلت تناسلی به راحتی می‌توانید اثر اسپری را از بین ببرید.