قرص داپوکستین

قرص داپوکستین دارویی بسیار قوی برای درمان این مشکل است. این دارو با به تاخیر انداختن زمان انزال و سفت کردن الت، موجب افزایش لذت جنسی می‌شود. داپوکستین یک قرص نگهداری سروتونین در بدن آقایان است و رقیب سر سخت قرص ویاگرا محسوب می‌شود. با استفاده از این قرص، سفتی کمر و تداوم رابطه جنسی را می‌توان بهبود بخشید. از مزایای این قرص نسبت به دیگر داروهای توانبخشی جنسی، مدت زمان کنترل شده انزالی بیشتر است.

داروی داپوکستین از دسته داروهای ضد افسردگی مهارکنندۀ بازجذب سروتونین کوتاه اثر است که مورد اصلی استفاده این دارو، درمان انزال زودرس (Premature ejaculation) در افراد ۱۸ تا ۶۴ سال می‌باشد. این دارو مدت زمان لازم برای انزال را افزایش می‌دهد و می‌تواند کنترل بر روی انزال را بهبود بخشد. داروی داپوکستین سریع الاثر می‌باشد و اوج اثر این دارو یک تا سه ساعت پس از مصرف می‌باشد.

امروزه، موضوعات مرتبط با سلامت روانی و جنسی از جمله اختلالات جنسی به عنوان یکی از موارد مهم و حیاتی در علم پزشکی و روانشناسی مورد توجه فراوانی قرار گرفته‌اند. یکی از اختلالات جنسی متداول که بر روی زندگی افراد تأثیرات زیادی می‌گذارد، اختلال در انزال یا به عبارت دقیق‌تر “زودانزالی” می‌باشد. داروی داپوکستین با مکانیسم عمل خود به کنترل انزال و افزایش زمان رابطه کمک زیادی خواهد کرد. در ادامه به بررسی مکانیسم عمل، اشکال دارویی، موارد مصرف، طریقه استفاده، موارد احتیاط و منع مصرف داروی Dapoxetine خواهیم پرداخت.

 

قرص داپوکستین ۳۰ چند دقیقه تاخیر دارد ؟

طبق تحقیقات یک تیم پزشکی پس از سه ماه، مردانی که دوز ۳۰ میلی گرمی داپوکستین مصرف می کردند، به طور متوسط ۲.۷۸ دقیقه پس از دخول به انزال زمان نیاز داشتند، مردانی که دوز ۶۰ میلی گرمی دریافت کردند، ۳.۳۲ دقیقه طول کشید. میانگین گروهی که دارونما استفاده کردند، ۱.۷۵ دقیقه (پس از سه ماه) بود. در نتیجه قرص داپوکستین انزال را ۱ الی ۱.۵ دقیقه به تاخیر می اندازد.

 

نحوه مصرف قرص داپوکستین

مصرف این دارو یک الی دو ساعت قبل رابطه می باشد. اوج تاثیر این دارو نهایت تا 3 ساعت برای دیر انزالی شما است. توصیه می شود حد اکثر روزانه فقط یک قرص داپوکستین مصرف کنید. همچنین بدون جویدن این قرص را با لیوان اب ببلعید. مصرف بیش از یک دارو در طول 24 ساعت مضر است.

 

در این موارد به دکتر مربوطه مراجعه کنید ‎.

  1. برای کسانی که از نوسان فشار خون رنج می برند و یا دچار فشار خون پایین هستند.
  2. اگر اعتیاد به مواد مخدر دارید باید قبل از مصرف داپوکستین با پزشک مشورت کنید.
  3. در صورتی که سابقه ی بیماری افسردگی یا اعصاب و روان ،بیماری های حاد کلیوی و بیماری صرع دارید.با نظر پزشم مصرف کنید.

 

قرص داپوکستین ۶۰ چند دقیقه تاخیر دارد ؟

قرص داپوکستین در دو دوز ۳۰ و ۶۰ میلی گرم موجود است. داپوکستین فقط در صورت تشخیص زود انزالی باید استفاده شود. معمولا دوز پایین تر تجویز می شود؛ ممکن است پزشک بعدا تصمیم بگیرد که دوز شما را به یک قرص ۶۰ میلی گرمی افزایش دهد. پزشک تنها در صورتی دوز بالاتر را برای شما تجویز می کند که دوز ۳۰ میلی گرمی کافی نباشد و هیچ گونه عوارض جانبی مانند احساس غش را تجربه نکرده باشید. پس بهتر است برای شروع حتما از دوز ۳۰ استفاده کنید.

 

عوارض قرص داپوکستین

‎عوارض شایع :
‎-در صورت قطع دارو ( حتی اگر روزانه مصرف نشده باشد ) امکان اختلالات خواب و سرگیجه وجود دارد .
‎-سرگیجه و سبکی سر، افت فشار ارتواستاتیک، تغییرات خلق و خو، بی حسی، خستگی، اختلال در انزال، تعرق بیش از حد، اسهال یا یبوست، معده درد و نفخ، کابوس شبانه، احتقان بینی، احساس لرزش، زنگ زدن گوش ها، تاری دید، سوهاضمه، خشکی دهان

.

‎عوارض جدی:
‎-افت فشار و از حال رفتن
‎-اختلالات خلق و خو ( شکاک یا برانگیخته شدن)
‎-گیجی
‎-ضربان قلب غیر طبیعی
‎-احساس ضعف و خواب آلودگی بیش از حد
‎-افکار خودکشی و احساس افسردگی

 

قیمت قرص داپوکستین ۶۰

قرص داپوکستین آمریکایی یک تاخیری خیلی قوی می باشد که نسبت به داروهای مشابه ساخت کشورهای دیگر دارای کیفیت و اثربخشی بسیار بیشتری می باشد. این محصول نسبت به داروی ساخت کشورهای مانند  هند و پاکستان و .. دارای قیمت و کیفیت بالاتری می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خرید و قیمت قرص داپوکستین ۶۰ می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

شرایط نگهداری داروی داپوکستین

داروی داپوکستین باید در دمای اتاق و دور از نور نگهداری شود. همچنین مهم است که تمام داروها را از دید و دسترس کودکان دور نگه دارید، زیرا بسیاری از اشکال دارویی (مانند قرص‌های هفتگی و قطره‌های چشمی، کرم‌ها، چسب‌ها و استنشاق‌ها) در برابر کودک مقاوم نیستند و کودکان خردسال می‌توانند آن‌ها را به راحتی باز کنند. داروهای غیر ضروری باید به روش‌های خاصی دور ریخته شوند تا اطمینان حاصل شود که حیوانات خانگی، کودکان و سایر افراد نمی‌توانند آن‌ها را مصرف کنند.

 

عکس قرص داپوکستین خارجی

عکس قرص داپوکستین ۶۰

 

سوالات متداول

داپوکستین چیست و چگونه کار می‌کند؟

در اینجا توضیح داده شود که داپوکستین چگونه عمل می‌کند تا کنترل زودانزالی را فراهم کند.

 

آیا داپوکستین داروی تشدید کننده توان جنسی است؟

وضوح دهید که داپوکستین برای کنترل زودانزالی استفاده می‌شود و هدف اصلی آن کنترل زمان انزال است، نه افزایش توان جنسی.

 

چگونه باید داپوکستین مصرف کرد و مقدار مصرف چگونه است؟

راهنمای مصرف داپوکستین و دستورات استفاده به وضوح توضیح داده شود.

 

آیا داپوکستین تداخلی با داروهای دیگر دارد؟

اطلاعاتی در مورد تداخلات دارویی با داپوکستین و داروهای دیگر ارائه شود.

 

آیا داپوکستین عوارض جانبی دارد؟

اطلاعات در مورد عوارض جانبی ممکن است شامل سرگیجه، تغییرات در فشار خون و سایر مسائل مرتبط با مصرف داپوکستین باشد.

 

چه اقداماتی در صورت بروز عوارض جانبی شدید باید انجام داد؟

راهنمایی در صورت بروز عوارض جانبی شدید و نیاز به مشاوره پزشکی در آن مواقع ارائه شود.

 

آیا داپوکستین برای همه مردان مناسب است؟

توضیح داده شود که داپوکستین ممکن است برخی مردان را مستثنی کند و همیشه باید با پزشک مشورت شود.

 

آیا مصرف داپوکستین در دوران بارداری یا شیردهی ایمن است؟

در مورد ایمنی مصرف داپوکستین در دوران بارداری و شیردهی توضیح داده شود.

 

چگونه داپوکستین تاثیر می‌گذارد؟

توضیح داده شود که داپوکستین چگونه بر روی سیستم عصبی و اثرات آن تاثیر می‌گذارد.

 

چه اقداماتی باید در صورت مصرف زیاد داپوکستین انجام داد؟

راهنمایی برای اقدامات در صورت مصرف زیاد داپوکستین ارائه شود.

 

قرص داپوکستین چند دقیقه تاخیر دارد ؟

تاثیر این قرص بر عملکرد بدن شما و زمان انزال، بستگی به شرایط جسمانی هر فرد دارد. با این حال، گزارشات حاکی از ایجاد تاخیر انزال یک ساعته در مصرف کنندگان دارد. در صورتی که این دارو تاثیر چندانی در عملکرد انزال شما نداشت، می‌توانید از قرص‌های مشابه مانند داپودکس و داپرولانگ استفاده کنید.
آیا قرص داپوکستین مرفین دارد ؟
خیر، در ترکیبات داروی داپوکستین اثری از مرفین نیست و انرژی آزاد شده بعد از مصرف آن مربوط به مکانیسم عمل دارو است. برخی بر این باورند که مرفین سبب این کاربردها شده است که البته افکاری اشتباه است.
نظرات مصرف کنندگان قرص داپوکستین چیست ؟
بر طبق برخی گزارشات، مصرف این دارو در بین مصرف کنندگان عوارض جانبی خطرناکی نداشته و بسیاری از آن‌ها رضایت کامل داشتند. اما تعداد محدودی از مصرف کنندگان دچار عوارض جانبی شدند که مربوط به مصرف بی‌رویه و بدون نسخه دارو بوده است.